• Обновено
Децата Учење Загатка Играчка 24 Букви 20 Дигитални Броеви Сложувалка Одбор Образовни Научат Загатка Играчки

Децата Учење Загатка Играчка 24 Букви 20 Дигитални Броеви Сложувалка Одбор Образовни Научат Загатка Играчки

DEN 267.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Сложувалка Одбор играчка
Материјал:
Дрво
Стил:
Дигитални
Загатка Стил:
Танграм/Сложувалка Одбор
боја:
како се покаже
Големина:
300 mm x 220 mm x 20 mm

Купувачи како што избираат