• Обновено
Промет на големо со сребрени влакна антибактериска ткаенина

Промет на големо со сребрени влакна антибактериска ткаенина

DEN 643.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
KSILVER10#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
90g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
100%Сребрени влакна
користат за:
облека

Купувачи како што избираат