• Обновено
Европската рачно изработени делукс везени bedspread двојно слоеви памучна ткаенина со чипка предиво bedskirt за свадба декорација подарок

Европската рачно изработени делукс везени bedspread двојно слоеви памучна ткаенина со чипка предиво bedskirt за свадба

DEN 1682.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
120x200cm, 150x200cm, 180x200cm, 200x200cm
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HZL
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Julliette Сон
Тежина:
1.5kg
Шема:
Извезена
Употреба:
Хотел,Дома
тема count:
≥600TC
Ткаенина Count:
60
Употреба:
свадба декорација
боја:
Беж

Купувачи како што избираат