• Обновено
OKEEN Царинење Светла 7 Бои LED Тркало на Автомобилот И Неонски Сјај на Светлата Крилата Под Страна Ламба 3 Начини

OKEEN Царинење Светла 7 Бои LED Тркало на Автомобилот И Неонски Сјај на Светлата Крилата Под Страна Ламба 3 Начини

DEN 696.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Центар Светилка
Бренд Име:
OKEEN
Автомобил Производител:
Audi a4 б5/Хонда/bmw e46/bmw e39/lanos/реал мадрид
Тип На Објект:
Надворешни Светла/Автомобил Вратата На Светлата/Под Страна Светилка
боја на светлина:
Црвено/Блу/Бела/Зелена/Розова/Жолта/Мраз Сина
Одговара На Автомобил 2:
Одговара Ауди Мерцедес Hyundai Buick Тојота Hond
Година:
2017
Напон:
12V/24V
Автомобил модел:
ford/bmw e46/фолксваген/мерцедес/тојота
Извор На Светлина:
LED

Купувачи како што избираат