• Обновено
Новодојдени Голема Брзина SATA3.0 Сериски Хард Диск, Податочен Кабел 40CM Цврста состојба диск конектор со shrapnel 6Gb/s

Новодојдени Голема Брзина SATA3.0 Сериски Хард Диск, Податочен Кабел 40CM Цврста состојба диск конектор со shrapnel

DEN 172.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
40cm
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
DEBROGLIE

Купувачи како што избираат