• Обновено
1.3 L Apple Бенто Кутија за Деца од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија со Рачка lunchbox за Храна Контејнер Пикник Бенто Студент Вечера Сет

1.3 L Apple Бенто Кутија за Деца од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија со Рачка lunchbox за Храна Контејнер Пикник

DEN 717.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Техника:
Пигментирани
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ANJIALT
Стил:
Цртан филм
Број на Корисници:
1
Број На Модел На:
ручек кутија
Шаблон Тип:
Овошје
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Производство:
бенто кутија
ручек кутија сет japon стил име:
Нерѓосувачки челик ручек кутија
Нерѓосувачки челик ручек кутија:
ручек кутија сет
Храна Контејнер Боја:
Жолта, црвена, сребрена, зелена lancheira
Текстурата на материјалот:
метал lunchbox
Бројот на:
2 слој
корејски ручек кутии:
бенто ручек кутија сет

Купувачи како што избираат