• Обновено
Бебе играчка слика Полимер глина мувла силиконски калап 1PC/МНОГУ

Бебе играчка слика Полимер глина мувла силиконски калап 1PC/МНОГУ

DEN 205.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Призмата&Про
Број На Модел На:
M003
Plasticine Боја Број:
Полна Боја
Износот на бојата plasticine:
Полна Боја
Тип:
Plasticine Алатка/Мувла
Предупредување:
Не се јадат

Купувачи како што избираат