• Обновено
Модерна 3D Криви Позадини Сива 3D Позадина Шарени Дневна Соба Позадина Винил ПВЦ Ѕид Хартија се Тркалаат de papel parede listrado

Модерна 3D Криви Позадини Сива 3D Позадина Шарени Дневна Соба Позадина Винил ПВЦ Ѕид Хартија се Тркалаат de papel

DEN 1407.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
Таи Динг 8151
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
ѕидот зборува
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Примена:
Трпезарија,Кафе Куќа,Бар,Персоналните Продавници,Hotel Соба
Големина:
32.8ft(length)1.73ft(width);10m(length) 0.53m(width)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат