• Обновено
1 Buc Десната Страна Пред Магла Светлина Браник Возење Светилка Со Сијалица, RH за КИА Оптима K5 2014-2015

1 Buc Десната Страна Пред Магла Светлина Браник Возење Светилка Со Сијалица, RH за КИА Оптима K5 2014-2015

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
sl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
SL1057-RH
Објектот Тежина:
0.350kg
Kia Модел:
Оптима
Специјални Функции:
Правец На Ветер
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
ABS
Оптима-Година:
2015,2014
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Извор На Светлина:
халоген
Напон:
12
Автомобил модел:
За КИА Оптима K5 2014-2015
Тип На Објект:
Светла За Магла

Купувачи како што избираат