• Обновено
72pcs/string 8мм AB Бела Боја Кристал Cut & Фацетирани Стакло Круг Монистра DIY Мода Накит Додатоци GL-61A

72pcs/string 8мм AB Бела Боја Кристал Cut & Фацетирани Стакло Круг Монистра DIY Мода Накит Додатоци GL-61A

DEN 143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
GL-61A
Бренд Име:
scoster
Точка име :
Кристално Стакло Рамен Монистра
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
бела AB боја

Купувачи како што избираат