• Обновено
1pc 110/220V 370W JT26C стоматолошки стоматолошка опрема механичар CNC правосмукалка дигитални правосмукалка со правосмукалка

1pc 110/220V 370W JT26C стоматолошки стоматолошка опрема механичар CNC правосмукалка дигитални правосмукалка со правосмукалка

DEN 3984.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
JT-26C
Состојба:
Нови
Тип:
CNC правосмукалка
Број На Производ:
FL1176
напојување напонот:
220V / 50Hz 110V / 60Hz
Напојување:
370W
Воздушен притисок:
17kpa
Проток:
70 кубни метри на час
вакуум:
-9.8 kpa
Бучава:
-60db
Димензии:
35 * 20 * 35cm

Купувачи како што избираат