• Обновено
Рачно изработени Модни Секојдневен Чевли со Квадратна Мрежа Дизајн Партија и Свадба Мажите Занитвам Мокасини Британски Стил Улица Пушењето Влечки

Рачно изработени Модни Секојдневен Чевли со Квадратна Мрежа Дизајн Партија и Свадба Мажите Занитвам Мокасини Британски

DEN 2304.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Тип:
Мокасини
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Микрофибер
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
ovxuan
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
OV102
Insole Материјал:
PU
боја:
како на сл
Пета Тип:
Станот со

Купувачи како што избираат