• Обновено
TWOHEARTSGIRL Poodle Кученце Куче Печатени Полиестер Деца Ранец Дебела Рачка Backpacking Удобност Рака Мали Rucksack со Џеб

TWOHEARTSGIRL Poodle Кученце Куче Печатени Полиестер Деца Ранец Дебела Рачка Backpacking Удобност Рака Мали Rucksack

DEN 407.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
F
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
twoheartsgirl
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Се прилагодите:
Yes
Точка име :
персоналните детска градинка ранец
Големина:
31x26x10cm
Пад на превозот:
Yes

Купувачи како што избираат