• Обновено
Три мали зајаци крстот бод колекции на животните цртан филм Aida смета 14ct 11ct печатени везови DIY рачно изработени везана снабдување

Три мали зајаци крстот бод колекции на животните цртан филм Aida смета 14ct 11ct печатени везови DIY рачно изработени

DEN 239.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
18ct unprint платно, 14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
DREAMCREATE
Употреба:
Мулти-слики
Тип:
Пакет
Стил:
Пастирски
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Купувачи како што избираат