• Обновено
5pcs Mayitr Воздушна Линија Црево Компресор Конектор 1/4 BSP Нишка Брзо Ослободување Поставите Еуро Приклучоци

5pcs Mayitr Воздушна Линија Црево Компресор Конектор 1/4 BSP Нишка Брзо Ослободување Поставите Еуро Приклучоци

DEN 199.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
воздухот брз полнач
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Компресор Конектори

Купувачи како што избираат