• Обновено
24V DC лифт 12M Соларни Топла Вода, Пумпа за Соларна Пумпа за Исклучување на бустер пумпа Цевка циркулација на крвта се пумпа

24V DC лифт 12M Соларни Топла Вода, Пумпа за Соларна Пумпа за Исклучување на бустер пумпа Цевка циркулација на крвта

DEN 1137.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

моќност:
Електричен
Структура:
Еден фаза Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Број На Модел На:
M24V12M
Примена:
Други
Гориво:
Електричен
Теорија:
Други

Купувачи како што избираат