• Обновено
3pcs 28/38/45mm Дијамант Дупка Видов Мермер Вежба Малку Керамички Плочки Стаклени Порцелански-M25

3pcs 28/38/45mm Дијамант Дупка Видов Мермер Вежба Малку Керамички Плочки Стаклени Порцелански-M25

DEN 101.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дупка Со Дијаметар Од:
како се покаже
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
DIY Материјали:
Облицовка
Должина:
28/38/45mm
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Други
Тип:
Центар Вежба Малку
Бренд Име:
Stookits

Купувачи како што избираат