• Обновено
W25Q256FVFIG 25Q256FVFG СОП-16 1PCS

W25Q256FVFIG 25Q256FVFG СОП-16 1PCS

DEN 28.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
W25Q256FVFIG 25Q256FVFG СОП-16 1PCS
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
YUXINYUAN
Теорија:
SOPDIPQFPBGAPLCCQFN
Заштита На Функција:
Стандард
Контакт Оптоварување:
Стандард
Напон:
v
Испорака адреса:
Продавница бр.:
Продавница Бр 1403812
квалитет:
100%добро
Набавка На Стоки:
Цената:
Примена:
Пакет:
енкапсулација:
Рок На Траење:
45days

Купувачи како што избираат