• Обновено
[MingBen] 5M LED Лента SMD5050 Флексибилни Светлина 60 Led диоди/m 12V DC IP65 IP20 селотејп Бело Топло Бела Ладно Бела RGB LED Лента

[MingBen] 5M LED Лента SMD5050 Флексибилни Светлина 60 Led диоди/m 12V DC IP65 IP20 селотејп Бело Топло Бела Ладно

DEN 256.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
IP65 Водоотпорен, IP20 Не Водоотпорен
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
МИНГ&БЕН
Просечен Живот (часот):
над 10000 часа
Боја Temp(К):
Бела/Топло бела/Кул бело/RGB
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
60 led диоди/M
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
Повод:
дневна соба
Енергија:
Секогаш На
Број На Модел На:
LED SMD 5050 Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE
LED Чип Модел:
SMD5050
Напон:
12V
Потрошувачка на енергија (W/m):
14.4 W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
60LED/метар
Ладно Бела:
7500-8000K
Бела:
6000-6500k
топло бела:
2800-3200K
Напон:
12V DC
Водоотпорен Ниво:
Водоотпорен IP65 / Не е Водоотпорен IP20
Led количина:
60leds / метар
Големина:
L500cm (5M) x W1cm
Должина:
5M

Купувачи како што избираат