• Обновено
НОВИОТ РЕГУЛАТОР F000BL9012 0272220701 АЛТЕРНАТОР F000BL0418 F000BL0301 5U0903025.D ЗА ФОЛКСВАГЕН

НОВИОТ РЕГУЛАТОР F000BL9012 0272220701 АЛТЕРНАТОР F000BL0418 F000BL0301 5U0903025.D ЗА ФОЛКСВАГЕН

DEN 840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
Пластични
Производителот Дел Број:
F000BL9012
Објектот Тежина:
0.5
Специјални Функции:
NO
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Осветленост Дел Број:
F000BL9012
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
5
Објектот Должина:
15
Објектот Ширина:
15
Другиот Дел Број:
F000BL9012

Купувачи како што избираат