• Обновено
Бакар tetragonal триаголник уво на уво pendant круг метал earring кука материјал додатоци diy рачно изработени обетки

Бакар tetragonal триаголник уво на уво pendant круг метал earring кука материјал додатоци diy рачно изработени обетки

DEN 59.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
K gold, white K
Бренд Име:
Задржи време
Број На Модел На:
KP84
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
шарм

Купувачи како што избираат