• Обновено
DC12V 24V Морски Одделение ЖИВЕАТ ДОБРО Рокер Switch Бела Led светилка 3 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DC12V 24V Морски Одделение ЖИВЕАТ ДОБРО Рокер Switch Бела Led светилка 3 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BANDC
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер.
Година:
2017
Објектот Висина:
5.13cm
Име На Модел:
1437
Објектот Ширина:
2.6cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
4.85cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
27g
Специјални Функции:
2 светилка
боја:
Бела
Големина на Вежба:
37.2 x21.2mm

Купувачи како што избираат