• Обновено
Универзална водоотпорен торбичка Случај покритие За Huawei Искачи P7 За Huawei Искачи P8 Лајт P8 мини Ale-L21 ALE-L04 screentouch школка

Универзална водоотпорен торбичка Случај покритие За Huawei Искачи P7 За Huawei Искачи P8 Лајт P8 мини Ale-L21 ALE-L04

DEN 102.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Транспарентна
Големина:
For Huawei Ascend P7 For Huawei Ascend P8 Lite P8 mini Ale-L21 ALE-L04
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи

Купувачи како што избираат