• Обновено
Нордиските модерна лустерот минималистички креативна уметност персоналните ресторан светла Американскиот индустриски правец на Лустерот Поштенски слободни

Нордиските модерна лустерот минималистички креативна уметност персоналните ресторан светла Американскиот индустриски

DEN 1872.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
еден црн, еден бел, две црни, две бели, три црни, три бели, Четири црно, Четири бели, Пет црна, Пет бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Број На Модел На:
LXC45
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 година
Број на извори на светлина:
5
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Foyer

Купувачи како што избираат