• Обновено
Бесплатен Превозот ААА 7x11mm Мешана Боја Мачка Очи Камен Овална Форма Гем Лабава Монистра Влакно 15 DIY Креативни Накит Одлуки w2717

Бесплатен Превозот ААА 7x11mm Мешана Боја Мачка Очи Камен Овална Форма Гем Лабава Монистра Влакно 15 DIY Креативни

DEN 140.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
w2717
Објектот Дијаметар:
7x11mm
Објектот Тежина:
1
Надворешниот Дијаметар:
7x11mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
IUXURYGEM-TOUCH
is_customized:
Yes
Материјал:
мачка очи камен
Обликот:
овална

Купувачи како што избираат