• Обновено
5pcs C14 ХТ 16 бои Sirona Cerec Emax Блокови e.макс CAD CAM Литиум Disilicate Стакло Керамички Блокови

5pcs C14 ХТ 16 бои Sirona Cerec Emax Блокови e.макс CAD CAM Литиум Disilicate Стакло Керамички Блокови

DEN 2085.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
15.5*11*13mm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
БРИТАНИЈА СЕ ГРИЖИ
Број На Модел На:
C14
Материјал:
стакло керамичка
боја:
А1, А2, А3, A3.5, A4, Б1,Б2, Б3, Ц1, C2, C3, D2, Д3 BL3
Проѕирност:
HT
Име:
e.макс CAD CAM Литиум Disilicate Стакло Керамички Блокови
Тип:
Стоматолошка лабораторија материјали

Купувачи како што избираат