• Обновено
20pcs/многу Воздух Колона Shockproof Пластични Инфлација Перница Торба за Пакување На Млеко во Прав Вино 3.5 Хард Диск Прослава Партија Торба

20pcs/многу Воздух Колона Shockproof Пластични Инфлација Перница Торба за Пакување На Млеко во Прав Вино 3.5 Хард

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
PABCK
Број На Модел На:
5 дизајн
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
пакет торба
Спецификација:
5 design

Купувачи како што избираат