• Обновено
DIY Цвет Petal Ватенка Embosser Пластични Фондан Чипка Бисквит Мувла Cupcake Декорација Колаче Машина за Печење Торта Декорирање Алатки

DIY Цвет Petal Ватенка Embosser Пластични Фондан Чипка Бисквит Мувла Cupcake Декорација Колаче Машина за Печење Торта

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
AM1116
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Торта Алатки Тип:
petal ватенка embosser
функција 3:
цвет petal ватенка embosser
Карактеристика 2:
кујна шеќерна паста бисквит калап за декорација
функција 1:
печење petal ватенка embosser
карактеристика 4:
фондан машина
Шема:
Цвеќиња
Материјал:
100% foodgrade пластика
Стил:
пластични машина
КОЛИЧИНА:
1pc
Тип:
чипка бисквит мувла
Големина:
15.8*8.6*2.3 cm

Купувачи како што избираат