• Обновено
E066 Индискиот Гроздобер Шарени Рачно Изработени Обетки Бакар Инкрустирани Камен Прекрасна Цвет Мулти Бои

E066 Индискиот Гроздобер Шарени Рачно Изработени Обетки Бакар Инкрустирани Камен Прекрасна Цвет Мулти Бои

DEN 95.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сина, Многоцветни
Метали Тип:
Тибетската сребро,Бакар Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E066
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
индискиот мода обетки
Слика:
прекрасна цвет
Затворач:
метални легури
Цвет Кол.:
25mm
Инкрустирани:
шарени камен
Тежина:
8-10g

Купувачи како што избираат