• Обновено
Вистински Погласни Измамник звучникот за Sony xperia Z Ултра XL39h C6802 C6803 C6806 Гласно Говорник Ѕвончето Замена на делови

Вистински Погласни Измамник звучникот за Sony xperia Z Ултра XL39h C6802 C6803 C6806 Гласно Говорник Ѕвончето

DEN 45.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
weeten
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Sony xperia Z Ултра XL39h C6802 C6803 C6806
Компатибилен Бренд:
За sony
мини цел:
1pcs
qualiity:
Нови
користат за:
Sony xperia Z Ултра XL39h C6802 C6803 C6806
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитет:
најдобар квалитет
Функција:
Погласен & Измамник

Купувачи како што избираат