• Обновено
ArtSu Harajuku Жените Дуксери Суичери 2017 Пролет Секојдневен Блузи Долг Ракав Hoody Pullover Outerwear Солидна Тренерки ASHO20020

ArtSu Harajuku Жените Дуксери Суичери 2017 Пролет Секојдневен Блузи Долг Ракав Hoody Pullover Outerwear Солидна Тренерки

DEN 328.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ArtSu
Јака:
Turtleneck
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
Жените Дуксери, Суичери,Pullover ,Outerwear ,Цврсти Тренерки
Тежина:
0.22KG
Маскирани:
No

Купувачи како што избираат