• Обновено
Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка за Lada калина granta priora niva largus samara vesta 2109 2107

Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка за Lada калина granta priora niva largus samara vesta 2109

DEN 167.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Должина:
6cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
4cm
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
2017
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Висина:
0.5cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Купувачи како што избираат