• Обновено
На 0,9 мм ПВЦ гумени flyfish вода брод, слободни воздушна пумпа за надувување летаат риба брод со фабрика цена

На 0,9 мм ПВЦ гумени flyfish вода брод, слободни воздушна пумпа за надувување летаат риба брод со фабрика цена

DEN 15600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
qinda надувување
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
QDFB-6144
Материјал:
ПВЦ
Тип:
гумени flyfish брод
Име на производ:
Гумени летаат риба брод
Големина:
L4m*W3m
Материјал:
На 0,9 мм ПВЦ
боја:
Како слика или прилагодени
логото:
Клиентот логото
Додатоци:
Воздушна Пумпа
MOQ:
1 Парче
Технички:
Слушнете запечатени
Гаранција:
2 години
Примена:
Спортови на вода игра

Купувачи како што избираат