• Обновено
4FD 959 565 за AUDI A4 A6 OE Стил Огледало Контрола Switch Knob Без Виткање Опција

4FD 959 565 за AUDI A4 A6 OE Стил Огледало Контрола Switch Knob Без Виткање Опција

DEN 283.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
IZTOSS
Име На Модел:
HX-A11700-Б
Објектот Тежина:
32g
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Ширина:
3inch
Audi Модел:
100
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2004 година
Материјал Тип:
ABS
100-Година:
1994 година
Објектот Висина:
1.5inch
Специјални Функции:
switchs
Објектот Должина:
3.2inch
ОЕМ:
4FD 959 565
Автомобил Производител:
Audi

Купувачи како што избираат