• Обновено
Нова мода нигериската чипка ткаенини 2017 најновите везени tulle мрежа чипка ткаенина и Висок Квалитет на вода растворлив чипка(5yards /многу)

Нова мода нигериската чипка ткаенини 2017 најновите везени tulle мрежа чипка ткаенина и Висок Квалитет на вода растворлив

DEN 2136.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-JA1098
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
Француска чипка, tulle чипка, Африкански чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика
Декорација:
златен гајтан

Купувачи како што избираат