• Обновено
3Pc Акни, Отстранување Игла Нерѓосувачки Челик Pimple Игла Blackhead Смена Третман на Акни, Црна Глава Чистење Extractor Отстранување Алатка

3Pc Акни, Отстранување Игла Нерѓосувачки Челик Pimple Игла Blackhead Смена Третман на Акни, Црна Глава Чистење Extractor

DEN 64.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HUAMIANLI
Материјал:
Метал
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
NA1696
Тип:
Акни, Отстранување Игла
Големина:
1 set Pimple Removal Tools
Место на Потекло:
Кина
Blackhead Мозолчиња Отстранување:
Comedone Акни Blemish Extractor Смена
Лицето Чистење limpeza де пеле:
Отстранување Посочи Наведнуваат Главата Mib
Акни Игла Пинцети Колекции:
Двоен-заврши Мозолчиња и Акни, Игла Алатка

Купувачи како што избираат