• Обновено
NaranjaSabor 2018 Пролет женски Јакни Водоотпорен Палта Жените Windbreaker Женски Повик за Грб Жените Облека Sportwear 4XL

NaranjaSabor 2018 Пролет женски Јакни Водоотпорен Палта Жените Windbreaker Женски Повик за Грб Жените Облека Sportwear

DEN 685.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
NZXX131
Маскирани:
Yes
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Редовни
Бренд Име:
NaranjaSabor
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Должина:
Regular
Стил:
Жените На Отворено Јакни,Женски Капути
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL
Функција:
Дише,Водоотпорен,Windproof
погоден:
Пешачење,Кампување,Риболов,Качување,Пешачење
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
боја:
Виолетова,Црвена,Зелена,Црвена Роза

Купувачи како што избираат