• Обновено
1PCS 5V 2.1 Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Интерфејс За Тојота 2 Порт Автомобил запалка приклучок за Штекер Автомобил Адаптер за полнење

1PCS 5V 2.1 Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Интерфејс За Тојота 2 Порт Автомобил запалка приклучок за Штекер

DEN 215.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
40*22mm
Од Моќ:
1W
Специјални Функции:
USB Полнење
Напон:
12V
Име На Модел:
51CZ08203
Објектот Тежина:
80g
Материјал Тип:
plactis+метал
Бренд Име:
Urbanroad
Интерфејс:
Жица
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
USB Автомобил Полнач за Телефон:
USB Порта Табла
адаптер за полнење:
USB Полнење

Купувачи како што избираат