• Обновено
1610 CNC Водич модул 80*50 Лизгачки Табела 200mm ефективни удар 1610 Ballscrew +nema 23 stepper мотор

1610 CNC Водич модул 80*50 Лизгачки Табела 200mm ефективни удар 1610 Ballscrew +nema 23 stepper мотор

DEN 3844.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Водич Должина:
200mm
Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
1610-57-80*50-200
ефективна stoke должина:
200mm
Моторни:
nema23 мотор

Купувачи како што избираат