• Обновено
12pcs/многу Селски DIY Бамбус Шума Свадба Бонбони Кутија Подарок Пакување Корист Складирање Кутија Лак Лента Партија Оркестарот Цилиндричен Облик

12pcs/многу Селски DIY Бамбус Шума Свадба Бонбони Кутија Подарок Пакување Корист Складирање Кутија Лак Лента Партија

DEN 529.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Подарок Кутија Големина:
75x55mm
Бренд Име:
GuHui
Повод:
Партија,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Растенијата,Цвет,Невестата & Младоженецот,Писмо,Љубовници
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
12pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HZ-072

Купувачи како што избираат