• Обновено
Новиот 10+1BBs Врти Риболов Ролна 5.2:1 Макс Влечете 10KG Крап Риболов Врти Ролна Предна и задна кочница риболов ролна

Новиот 10+1BBs Врти Риболов Ролна 5.2:1 Макс Влечете 10KG Крап Риболов Врти Ролна Предна и задна кочница риболов ролна

DEN 518.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Имајќи Количина:
11
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пост-Вчитување Се Врти Тркалото
Бренд Име:
GLS
Број На Модел На:
MG
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Купувачи како што избираат