• Обновено
Топла Продажба 2.4 g Далечински RGB Таванот Светлина RGB+Кул бело+Топло бела Smart LED Светилка сенка / Модерна Таванот светлина за дневна соба

Топла Продажба 2.4 g Далечински RGB Таванот Светлина RGB+Кул бело+Топло бела Smart LED Светилка сенка / Модерна Таванот

DEN 2527.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
40x40cm 36w РК RGB
Бренд Име:
CHUSUKRU
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
УЛ,ССА,RoHS,CE,CCC
Тело Материјал:
ПВЦ,Алуминиумски
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на извори на светлина:
> 20
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
>30square метри
Техника:
обложено
Гаранција:
3 Години
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
LC67
Карактеристики:
2.4 g далечински таванот светлина
Употреба:
празник
Тип На Објект:
таванот светла
Контрола на владата:
2.4 g на далечинскиот
Светилка Моќност(W):
36w
Тип На Објект:
Таванот Светла,Тавански Светилки
Извор:
LED 5730/5050
Сенка Форма:
Плоштад
Бродови Од:
CN
Irradiated Област:
>30 Квадратни

Купувачи како што избираат