• Обновено
DC220V постојан магнет насочена моторни / ZYT69-01 / 60W / 170 топлина се смалуваат машина моторни

DC220V постојан магнет насочена моторни / ZYT69-01 / 60W / 170 топлина се смалуваат машина моторни

DEN 1377.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
FHW
сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Постојана Струја(A):
A
Излезна Моќност:
60W
Напон(V):
DC220V
Број На Модел На:
ZYT69-01
Употреба:
Брод,Автомобил,Електричен Велосипед,Вентилатор,Дома Апаратот
Вртежен момент:
Nm
Ефикасност:
Други
Употреба:
Други

Купувачи како што избираат