• Обновено
WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 0.5 mm Теренот 42 pin Флексибилен кабел Штекерот

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 0.5 mm Теренот 42 pin Флексибилен кабел Штекерот

DEN 191.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат