• Обновено
За Тешко Кеси latch опфаќа Дисага Опфаќа Reflectors За FLT FLHT Роуд Кинг Роуд Глајд Стрит Глајд Дисага Guard Рефлектор

За Тешко Кеси latch опфаќа Дисага Опфаќа Reflectors За FLT FLHT Роуд Кинг Роуд Глајд Стрит Глајд Дисага Guard Рефлектор

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За FLT FLHT Роуд Кинг Роуд Глајд Стрит Глајд
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Дисага Guard Рефлектор:
За FLT FLHT Роуд Кинг Роуд Глајд Стрит Глајд
Мотоцикл Дисага Guard Рефлектор:
FLT/FLHT Роуд Кинг
Reflectors:
За 1994~2013 туринг модел
боја:
Црна
Тип На Објект:
Рефлексивни Ленти
Големина:
145mm*18.5mm*6mm/5.7inch*0.73inch*0.24inch

Купувачи како што избираат