• Обновено
Водоотпорен случај запечатени Вода доказ Торба Подводни задниот поклопец Случај За Sony Xperia Z L36H L36I C6603 C6002 C6601 Пливаат Телефон Торбичка

Водоотпорен случај запечатени Вода доказ Торба Подводни задниот поклопец Случај За Sony Xperia Z L36H L36I C6603 C6002

DEN 102.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Транспарентна
Големина:
For Sony Xperia Z L36H L36I C6603 C6002 C6601
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи

Купувачи како што избираат