• Обновено
Нови Дише Теди Кученце Куче Подигнат Поводник Рефлексивни домашно Милениче Мачка Подигнат 4 Боја S M L XL

Нови Дише Теди Кученце Куче Подигнат Поводник Рефлексивни домашно Милениче Мачка Подигнат 4 Боја S M L XL

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S Chest 36cm, M Chest 40cm, L Chest 46cm, XL Chest 55cm
Тип:
Мачки
Бренд Име:
PETCIRCLE
Материјал:
Најлон
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Декорација:
Други

Купувачи како што избираат