• Обновено
Гроздобер Таванот Светла Повеќе Род Ковано Железо Таванот Светилка За Дома Осветлување E27 LED Сијалица Дневна Соба Арт деко, Индустриски

Гроздобер Таванот Светла Повеќе Род Ковано Железо Таванот Светилка За Дома Осветлување E27 LED Сијалица Дневна Соба

DEN 3414.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
15~20
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CE,FCC,EMC,LVD,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
UNICASA
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
Foyer
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Абажур Боја:
Црна
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
12 месеци гаранција
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MLP0507
Напон:
110~250V

Купувачи како што избираат