• Обновено
2 парчиња/многу NC-ОДНОСНО 559-ASM BGA PCB Не-Чиста Лемење Паста Заварување Напредни Масло Флукс Маснотии 10cc +4pcs Needl

2 парчиња/многу NC-ОДНОСНО 559-ASM BGA PCB Не-Чиста Лемење Паста Заварување Напредни Масло Флукс Маснотии 10cc +4pcs

DEN 77.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
smilemango
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
NC-ОДНОСНО 559-ASM

Купувачи како што избираат