• Обновено
Modren Еден Оригинален Дрво Pendant Светла Уметност Ретро Lumiled Светилка Ткаенини Кабел E27 Дрвени Виси Сијалица Носителот Светилка Pendant

Modren Еден Оригинален Дрво Pendant Светла Уметност Ретро Lumiled Светилка Ткаенини Кабел E27 Дрвени Виси Сијалица

DEN 453.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
Природно Дрво, Темно Дрво
Големина:
Without bulb, With G95 Straight, With G95 Spiral
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
PL-8004
сертификација:
CE,RoHS,VDE
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Абажур Боја:
Беж
Бренд Име:
LONKOEY
Тело Материјал:
Дрво
Техника:
Кован
Осветлување Област:
3-метри 5square
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1

Купувачи како што избираат